Firma przewozowa Kraków – profesjonalnie i szybko

ofirmie 300x225 Firma przewozowa Kraków – profesjonalnie i szybko

Przeprowadzki międzynarodowe

Od 1988 roku świadczymy profesjonalne usługi transportowe na terenie Krakowa i okolic. Z powodzeniem obsługujemy zarówno Klientów indywidualnych, jak i firmy, małe i duże instytucje oraz inne przedsiębiorstwa. Ponad dwadzieścia pięć lat doświadczenia na rynku transportowym, pozwoliło nam opracować doskonały i niezawodny system działania, dzięki któremu wiemy jak realizować wszystkie rodzaje przeprowadzek i robimy to w sposób profesjonalny, spełniając zarazem wszystkie oczekiwania naszych Klientów na najwyższym poziomie. Zawsze realizujemy przeprowadzki w terminie, zgodnie z wytycznymi Klienta, a wszystkie meble i inne sprzęty należące do firmy lub gospodarstwa domowego, przewozimy w sposób całkowicie bezpieczny. Dzięki temu na przestrzeni dwudziestu pięciu lat działalności firmy przeprowadzkowej z Krakowa zyskaliśmy sobie zaufanie wielu zadowolonych z naszych usług Klientów.

Zakres usług przeprowadzkowych w Krakowie obejmuje:

  • Kompleksowe pakowanie mienia (transport mebli, paczek i innych delikatnych i ciężkich przedmiotów – transport fortepianów i pianin)
  • Usługi demontażu i montażu mebli oraz pozostałych elementów zabudowy
  • Znakowanie i segregowanie transportowanych rzeczy
  • Profesjonalne zabezpieczenia
  • Załadunek, transport, rozładunek
  • Rozpakowywanie i ustawienie transportowanego mienia zgodnie z aranżacją i życzeniem Klienta

Nasza firma przewozowa z Krakowa świadczy usługi transportowe przede wszystkim w Krakowie, nie znaczy to jednak, że ograniczamy naszą działalność tylko do tego terenu. Wśród naszych najważniejszych doświadczeń możemy wymienić m.in. współpracę z Polską Akademią Umiejętności, Polską Akademią Nauk, Konsulatem USA w Krakowie, Grupą Onet.pl S.A., Agencją Mienia Wojskowego oraz wieloma innymi instytucjami.

Jako firma transportowa z Krakowa zajmujemy się kompleksowym pakowaniem mienia, demontażem i montażem mebli i pozostałych elementów zabudowy, znakowaniem i segregowaniem przewożonych rzeczy, załadunkiem, transportem i rozładunkiem, rozpakowywaniem i ustawianiem mienia zgodnie z aranżacją i życzeniem Klienta.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku transportowym w Krakowie wiemy, jak sprawnie przeprowadzić działania mające na celu bezpieczny i szybki transport mienia na wskazane miejsce. Wszystkie zlecenia wykonujemy z największą uwagą i starannością – rozumiemy, że rzeczy, które przewozimy są dla naszych Klientów bardzo cenne, mogą być nie tylko piękne i eleganckie, ale również posiadać głęboką wartość emocjonalną. Dlatego do każdej przeprowadzki podchodzimy indywidualnie i z należytym szacunkiem obchodzimy się z przewożonymi przedmiotami. W naszej ofercie znajduje się również możliwość ubezpieczenia przewożonych rzeczy, co stanowi dodatkową gwarancję bezpieczeństwa. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy przeprowadzkowej w Krakowie i wybrania najdogodniejszej dla siebie opcji współpracy z nami.