O firmie

ofirmie

Od 1988 roku świadczymy usługi transportowe, z powodzeniem obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak i firmy, małe i duże instytucje i inne przedsiębiorstwa. Dzięki już ćwierćwieczu doświadczenia wiemy, jak realizować wszystkie rodzaje przeprowadzek i robimy to w sposób profesjonalny, spełniamy więc wszystkie oczekiwania naszych klientów. Zawsze realizujemy przeprowadzki w terminie, zgodnie z wytycznymi, a wszystkie meble i inne sprzęty przewozimy w sposób bezpieczny. Dzięki temu na przestrzeni 25 lat zyskaliśmy sobie zaufanie wielu osób

Zakres usług

  • Kompleksowe pakowanie mienia
  • Usługi demontażu i montażu mebli oraz pozostałych elementów zabudowy
  • Znakowanie i segregowanie transportowanych rzeczy
  • Profesjonalne zabezpieczenia
  • załadunek, transport, rozładunek
  • Rozpakowywanie i ustawienie transportowanego mienia zgodnie z aranżacją

Usługi transportowe świadczymy przede wszystkim w Krakowie, nie znaczy to jednak, że ograniczamy naszą działalność tylko do tego terenu. Wśród naszych najważniejszych doświadczeń możemy wymienić m.in. współpracę z Polską Akademią Umiejętności, Polską Akademią Nauk, Konsulatem USA w Krakowie, Grupą Onet.pl S.A., Agencją Mienia Wojskowego oraz wieloma innymi instytucjami, których nie będziemy już tu wymieniać.

Jako firma zajmujemy się kompleksowym pakowaniem własności, demontażem i montażem mebli i pozostałych elementów zabudowy, znakowaniem i segregowaniem przewożonych rzeczy, załadunkiem, transportem i rozładunkiem, rozpakowywaniem i ustawianiem mienia zgodnie z aranżacją.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy, jak sprawnie przeprowadzić takie działania. Wszystkie zlecenia wykonujemy z największą uwagą i skupieniem – wiemy, że rzeczy, które przewozimy stanowią dla kogoś coś bardzo cennego, mogą być nie tylko piękne i eleganckie, ale również ważne emocjonalnie. Dlatego właśnie to każdej przeprowadzki podchodzimy indywidualnie. W naszej ofercie znajduje się również możliwość ubezpieczenia przewożonych rzeczy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i wybrania najdogodniejszej dla siebie opcji współpracy z nami.