Transport rzeczy z Krakowa

Referencje firmy ABC Przeprowadzki

Firma ABC Przeprowadzki może poszczycić się kompleksową obsługą przeprowadzek renomowanych i ugruntowanych na rynku instytucji. W 2007 roku dzięki naszej pracy, w całkowicie bezpieczny sposób i w rekordowo szybkim czasie przeprowadzki do Krakowa dokonała firma Onet Pl S.A. Nasi pracownicy przewozili wówczas bardzo czuły i ciężki sprzęt elektroniczny, meble, dokumentację, a to wszystko bez konieczności przerywania pracy w firmie – przewozem zajmowaliśmy się po godzinie 14, dzięki czemu cała przeprowadzka nie była dla pracowników ani właścicieli firmy Onet PI S.A. uciążliwa.

Rekomendacje dla naszych usług transportowych wystawiła także firma Vistula & Wólczanka. Ponadto:

Polska Akademia Nauk

Polska Akademia Umiejętności

Wojskowa Agencja Mienia

Profesjonalny transport towarów z Krakowa w wybrane przez Państwa miejsce w rekordowym czasie i w bezpieczny sposób – to cechy charakterystyczne firmy ABC Przeprowadzki Kraków.. Zapraszamy do zapoznania się z usługami naszej firmy i zachęcamy do kontaktu. Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania odnośnie oferowanych przez nas usług transportowych http://abcprzeprowadzkikrakow.pl/uslugi/ na terenie Krakowa i okolic.

referen1 150x150 Transport rzeczy z Krakowareferen2 150x150 Transport rzeczy z Krakowareferen3 150x150 Transport rzeczy z Krakowareferen4 150x150 Transport rzeczy z Krakowareferen5 150x150 Transport rzeczy z Krakowa