Usługi transportowe i przeprowadzkowe Kraków

usługi transportowe i przeprowadzki 300x274 Usługi transportowe i przeprowadzkowe Kraków

Usługi transportowe – tani transport z Krakowa

Bez żadnych problemów, punktualnie i z uśmiechem dokonujemy załadunku, przewozu i wniesienia rzeczy na wskazane przez Państwa miejsce. Jednym słowem: przeprowadzki od A do Z! Posiadamy ponad dwadzieścia lat doświadczenia na rynku transportowym. Specjalizujemy się w profesjonalnym i szybkim przewozie mebli i sprzętu gospodarstwa domowego oraz przeprowadzki firm. Kadra pracownicza naszej firmy przeprowadzkowej z Krakowa to wyszkoleni specjaliści, którzy zadbają o kompleksowy przewóz Państwa mienia we wskazane miejsce w rekordowo szybkim tempie i w całkowicie bezpieczny sposób. Do dyspozycji mamy dostosowane do transportu mebli i innych ciężkich przedmiotów samochody. Nasze samochody przystosowane są do transportu rzeczy, które wymagają szczególnego zabezpieczenia – m.in. transport pianin i innych delikatnych przedmiotów. Ponosimy całkowitą odpowiedzialność za powierzone nam mienie. Wiemy, że każda przeprowadzka to ogromna zmiana i związany z tym stres, dlatego dla dobra Państwa staramy się działać jak najrzetelniej i bezproblemowo.

Przeprowadzki Kraków – zakres usług

Zakres usług Przeprowadzki Transport
pakowanie rzeczy domów pianina
demontaż i montaż mebli w niezbędnym zakresie oraz stałych elementów zabudowy mieszkań fortepiany
oznaczenie poszczególnych składników mienia biur kasy pancerne
dokładne zabezpieczenie przewożonego towaru magazynów sejfy
załadunek, transport, rozładunek bibliotek odzież i garnitury na wieszakach
wniesienie, rozpakowanie i ustawienie mienia według aranżacji banków dzieła sztuki
pakowanie rzeczy sklepów itp. antyki

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów, zakres oferowanych przez nas usług obejmuje także przeprowadzki międzynarodowe. Zadzwoń, a dokonamy bezpłatnej wyceny, pomożemy w zaplanowaniu przeprowadzki, przygotujemy materiały do zabezpieczenia oraz pomożemy w rozkręceniu i skręcaniu nietypowych mebli. Oferujemy przewóz mebli szybko i bezpiecznie.

Jesteśmy firmą przyjazną Klientowi, dlatego też wszystkie ceny za usługi uzgadniamy z Klientem jeszcze przed jej wykonaniem. Jesteśmy otwarci na wszystkie Państwa sugestie oraz gotowi do negocjacji. Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą! Chętnie udzielimy odpowiedzi na każde pytanie i przygotujemy odpowiednią dla Państwa ofertę. Tanie przeprowadzki z Krakowa – zapraszamy!