Kompleksowe i tanie przeprowadzki mieszkań

Chcesz się przeprowadzić z obecnego miejsca zamieszkania do nowego? Z mieszkania do domu, na odwrót lub w dowolnej innej konfiguracji? Nie szukaj dłużej rzetelnej firmy przeprowadzkowej – krakowska firma ABC jest odpowiednia! Świadczymy usługi od kilkudziesięciu lat, w związku z czym możemy się pochwalić nie tylko umiejętnościami, ale także ogromnym doświadczeniem w branży przeprowadzkowej. Oferujemy przeprowadzki mieszkań, włączając w to przedmioty duże i ciężkie (meble, sprzęt RTV i AGD), wartościowe (elektronika, sprzęt sportowy), delikatne (przewóz pianin czy dzieł sztuki), żywe (rośliny w dużych donicach, ciężkie akwaria z rybkami) i inne. Nasze usługi są kompleksowe, bo obejmują wszystkie etapy przeprowadzki mieszkań: od pomocy przy pakowaniu i wynoszeniu dobytku po rozpakowanie i ustawienie go w nowym lokum.

Jak wygląda przeprowadzka do nowego mieszkania z ABC Kraków?

We wskazanych przez Ciebie terminie i czasie pojawimy się w ustalonym miejscu. Jeżeli potrzebujesz pomocy przy pakowaniu, zabezpieczaniu sprzętu i wynoszeniu go z mieszkania, zajmiemy się tym. Uwzględnimy całe mieszkanie: przewóz mebli wraz z rozkręceniem, zdejmowanie szafek ze ścian. Kolejny krok to zabezpieczenie dobytku w samochodzie i dowiezienie pod wskazany adres. To także bierzemy w pełni na siebie. Z kolei na miejscu wyładujemy sprzęt, wniesiemy do domu czy mieszkania, skręcimy meble z powrotem i rozstawimy wedle Twojego projektu aranżacyjnego. Żadnego klienta nie zostawimy samego sobie, by siłował się z ciężkimi meblami! Od tego jesteśmy, by zdjąć ciężar z Twoich barków podczas niewątpliwie stresującej przeprowadzki do nowego mieszkania.

Zobacz:

Ile kosztuje przeprowadzka mieszkania z firmą przewozową ABC Kraków?

Gwarantujemy tanie przeprowadzki mieszkań, atrakcyjne cenowo na tle konkurencyjnych ofert. Nie mamy stałego cennika, wszystko bowiem zależy od indywidualnych ustaleń i unikalnej sytuacji danego klienta. Najmniej wyniesie przeprowadzka do nowego mieszkania na niewielką odległość oraz w sytuacji, gdy mamy mało zadań do wykonania (m.in. większość spakujesz sam) czy lokale znajdują się na dolnych piętrach, dzięki czemu nie trzeba dużo nosić. Napisz lub zadzwoń do nas i dowiedz się, ile kosztuje przeprowadzka mieszkania w Twoim przypadku – dokonamy darmowej wyceny.

PS Oferujemy przeprowadzki mieszkań i przeprowadzki firm, biur. Zobacz także tę drugą propozycję.