Przeprowadzki krajowe dla osób prywatnych

Jesteś osobą prywatną i interesuje Cię przeprowadzka do innego miasta bądź przeprowadzka na wieś, ale w obrębie Polski? Trafiłeś we właściwe miejsce – firma od przeprowadzek ABC z Krakowa przygotowała ofertę specjalnie dla Ciebie. Proponujemy bezpieczne przeprowadzki krajowe, w trakcie których przewozimy sprzęt lekki i mały (wyposażenie kuchni, ozdoby domowe), a także duży i ciężki (meble), delikatny (szkła), kosztowny (fortepian, pianino, sprzęt elektroniczny). Posiadamy odpowiednie busy do transportu oraz akcesoria zabezpieczające, dzięki czemu Twój dobytek nie ulegnie uszkodzeniu, nawet jeśli przeprowadzka na wieś lub w tereny podmiejskie będzie wymagała pokonania wyboistych dróg. Mało tego, za stan Twoich przedmiotów w trakcie przeprowadzki międzymiastowej bierzemy pełną odpowiedzialność.

Jeżeli interesują Cię przeprowadzki krajowe biura, archiwum, magazynu lub innych miejsc i przedmiotów związanych z działalnością gospodarczą, zobacz usługę przeprowadzki dla firm.

Szybka, kompleksowa przeprowadzka do innego miasta

Co wyróżnia przeprowadzki międzymiastowe oferowane przez firmę ABC z Krakowa? Przede wszystkim profesjonalne podejście do każdego zlecenia i indywidualne dopasowanie do potrzeb danego klienta. Jeżeli nas wybierzesz, Twoja przeprowadzka będzie kompleksowa, szybka i bezstresowa. Zniesiemy i zapakujemy wszystkie rzeczy do busa za Ciebie. Rozmontujemy meble w niezbędnym zakresie, a po przywiezieniu pod nowy adres wniesiemy i zmontujemy z powrotem. Ponieważ nasze przeprowadzki krajowe obejmują ustawienie mebli zgodnie z życzeniem i według aranżacji klienta, nie musisz się obawiać, że zostaniesz z koniecznością przesuwania ciężkich mebli sam. Każda przeprowadzka do innego miasta obejmuje oznaczanie kartonów i przedmiotów w taki sposób, aby po przyjeździe było je łatwo zlokalizować i rozpoznać.

Nasze przeprowadzki na terenie Polski są:

 • błyskawiczne i punktualne,
 • kompleksowe i profesjonalne,
 • bezpieczne,
 • atrakcyjne cenowo,
 • indywidualnie dopasowane.

Przeprowadzki międzymiastowe – cena

Koszt przeprowadzki na terenie Polski wyliczany jest na podstawie unikalnej sytuacji danego klienta, dlatego poznasz go dopiero po skontaktowaniu się z nami. Oferujemy darmową wycenę i służymy wsparciem na każdym etapie realizacji usługi, nawet od razu po przyjęciu zlecenia, zanim w ogóle nadejdzie termin przeprowadzki. Podpowiemy Ci, jak zabezpieczyć rzeczy w kartonach czy rozkręcić drobne meble, jeśli będziesz wolał zrobić to samodzielnie. Przeprowadzka do innego miasta kosztuje różnie w zależności od:

 • wielkości mieszkania i liczby przewożonych sprzętów,
 • rodzaju, wielkości i ciężaru sprzętów,
 • dostępu do mieszkania: piętra, na którym się znajduje, czy obecności windy w budynku,
 • odległości mieszkania od parkingu,
 • konieczności pakowania rzeczy w kartony,
 • konieczności rozmontowania i zmontowania mebli,
 • odległości do pokonania podczas przeprowadzki.

Czy to przeprowadzki międzymiastowe do wielkich miast, czy to przeprowadzka na wieś lub sławetna przeprowadzka w Bieszczady, firma od przeprowadzek ABC z Krakowa podejmie wyzwanie i zrealizuje je profesjonalnie. Skontaktuj się z nami, by ustalić szczegóły i skorzystać z bezpłatnej wyceny. Do usłyszenia!