Przeprowadzki magazynów

Prowadzisz lub zarządzasz firmą, która niebawem przenosi się do nowej lokalizacji? Trafiłeś we właściwe miejsce! Firma przeprowadzkowa ABC Kraków to działalność z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem w przewozach przedmiotów zarówno osób prywatnych, jak i właścicieli biznesów. Oferujemy przeprowadzki magazynów dużych i małych, wypełnionych sprzętem o dowolnym ciężarze i wielkości. Przewozimy przedmioty delikatne (np. pianina), kosztowne (np. dzieła sztuki), ciężkie (np. sprzęty elektroniczne), wymagające odpowiednich warunków (np. delikatne papierowe dokumenty z archiwum). Podczas przeprowadzki magazynów pomagamy zabezpieczyć przedmioty i oznaczamy kartony tak, by klient po odebraniu paczek w nowej lokalizacji wiedział, gdzie co się znajduje. Oczywiście na życzenie klienta pomagamy wnieść i rozpakować wszystkie przedmioty.

Zobacz także kompleksowe przeprowadzki firm.

Co obejmują przeprowadzki magazynów przez firmę przewozową ABC Kraków?

Krakowska firma przeprowadzkowa ABC zdejmuje z barków klienta cały stres i przejmuje od niego wszystkie obowiązki. Podczas przeprowadzki magazynów samodzielnie rozkręcamy meble – np. szafy i regały – znosimy je do busa, zabezpieczamy, przewozimy pod wyznaczony adres, wnosimy i skręcamy ponownie. Jeśli klient ma zaplanowaną aranżację, ustawiamy meble zgodnie z wytycznymi. Przeprowadzki magazynów obejmują także przewożenie materiałów zapasowych, półproduktów, asortymentu z zaplecza, dokumentów firmowych i innych przedmiotów znajdujących się w magazynach. Jeśli jest to poufna dokumentacja, nie musisz się martwić – nie będziemy zaglądać do kartonów i nie rozpakujemy żadnej paczki, którą oznaczymy jako prywatną i ściśle tajną. Ponieważ dysponujemy samochodami o różnej wielkości, oferujemy przeprowadzki magazynów dużych, średnich i małych. Liczba ani wielkość sprzętów nie ma dla nas znaczenia – zrealizujemy Twoje zlecenie terminowo i profesjonalnie.

Ile kosztują przeprowadzki magazynów w firmie przeprowadzkowej ABC Kraków?

Skontaktuj się z nami i opisz, jak ma wyglądać przeprowadzka magazynu lub magazynów, którymi zarządzasz. Dopiero po zapoznaniu się z odległością przewozu, spisem przedmiotów i warunkami przenoszenia (które to piętro, czy jest winda, jak daleko znajduje się parking itd.) jesteśmy w stanie oszacować ostateczny koszt usługi. Nie zwlekaj więc – zadzwoń lub napisz i dowiedz się, ile zapłacisz za przeprowadzkę magazynów w firmie przewozowej ABC Kraków!