Przeprowadzki międzynarodowe

Zmiana miejsca zamieszkania czy siedziby biura wiążą się ze stresem. Jednak największym wyzwaniem są przeprowadzki międzynarodowe – przeprowadzki za granice kraju, który doskonale się zna i w którym mieszka się przez wiele lat. Równolegle do szukania firmy przeprowadzkowej za granicę trzeba załatwiać pilne sprawy w urzędach i dopełniać formalności związanych z meldunkiem czy dokumentami.

W tym stresującym okresie powierz przeprowadzki międzynarodowe nam – krakowskiej firmie ABC Przeprowadzki. We wskazanym terminie o ustalonej godzinie pojawimy się pod Twoim domem bądź adresem firmy i we wszystkim Cię wyręczymy. Pomożemy zapakować rzeczy, zniesiemy je do samochodu, zabezpieczymy we właściwy sposób (zwłaszcza delikatny i cenny sprzęt!), a następnie przewieziemy pod nowy, zagraniczny adres, wniesiemy i rozpakujemy. Jeżeli przeprowadzka za granicę obejmuje przewóz mebli, na Twoje życzenie możemy je rozkręcić i skręcić z powrotem.

Poznaj też ofertę przeprowadzek firm w obrębie Polski.

Przeprowadzka za granicę – przeprowadzka z Polski do Niemiec i innych krajów

Oferujemy przeprowadzki za granice kraju do bliskich sąsiadów, a także do odległych państw, w tym również na inne kontynenty. Interesuje Cię stosunkowo krótka i łatwa przeprowadzka z Polski do Niemiec lub Czech? Nieco bardziej wymagająca przeprowadzka za granicę do Wielkiej Brytanii bądź Szwecji? A może pełna wyzwań przeprowadzka z Polski do USA czy Japonii? Jesteśmy w stanie pomóc Ci z transportem dobytku w każdym z tych przypadków. Jeżeli dana przeprowadzka międzynarodowa wymaga transportu innego niż drogowy – powietrznego lub morskiego – wykorzystamy współpracę z partnerskimi firmami przeprowadzkowymi za granicę.

Przeprowadzki zagraniczne – szczegóły

Dlaczego warto wybrać przeprowadzki zagraniczne w firmie ABC Przeprowadzki z Krakowa? Ponieważ z nami wyprowadzka za granice Polski jest bajecznie łatwa i przyjemna, a także profesjonalna, bezpieczna i zgodna z planem: czasowym, kosztowym. W naszej firmie pracują specjaliści, którzy zadbają o Twój dobytek, odpowiednio go zabezpieczając na czas wynoszenia, transportu i wnoszenia. Co istotne, bierzemy pełną odpowiedzialność za stan Twoich rzeczy w trakcie realizacji usługi. Podczas gdy Ty zajmujesz się dopełnianiem formalności osobistych, my bierzemy na siebie formalności dotyczące przeprowadzki za granice Polski czy nawet Europy – urzędowe, celne, pozostałe.

Z uwagi na różnorodność zleceń każda wyprowadzka za granicę – transport i pozostałe elementy usługi – wyceniana jest indywidualnie. Skontaktuj się z nami i uzyskaj darmową wycenę. Dopiero kiedy zaakceptujesz koszt, podpiszesz umowę – nie obciążymy Cię dodatkowymi opłatami. Gwarantujemy, że z nami przeprowadzka do innego kraju stanie się łatwiejsza. Wyślij wiadomość i przekonaj się sam!