Sprawne przeprowadzki firm

Przeprowadzki biur i firm to nie lada wyzwanie. Jeżeli prowadzisz firmę w tym samym miejscu od długiego czasu, niewątpliwie zgromadziłeś w biurze sporo sprzętu. W trakcie przeprowadzki firm transportu wymagają meble (m.in. szafy, biurka, krzesła), duży sprzęt elektroniczny (m.in. kserokopiarki), mały sprzęt elektroniczny (m.in. komputery i monitory). Warto też pamiętać o konieczności przeprowadzki archiwum – wszystkich umów i innych dokumentów, które nie zostały zapisane w formie cyfrowej bądź prawo wymaga trzymania ich w postaci fizycznej.

Co obejmują przeprowadzki „biznes”?

Przeprowadzki „biznes” to oferta skierowana do osób takich jak Ty. Krakowska firma ABC Przeprowadzki proponuje przeprowadzki biur z uwzględnieniem całego sprzętu znajdującego się w pomieszczeniach, przeprowadzki archiwów papierowych i innych oraz przeprowadzki magazynów z zaopatrzeniem firmowym. Dysponujemy samochodami, które pomieszczą wszystkie te przedmioty. Zapewniamy właściwe zabezpieczenie sprzętu i bierzemy pełną odpowiedzialność za ochronę Twojego mienia w trakcie przewozu. W efekcie gwarantujemy takie przeprowadzki firm, podczas których wszystko pójdzie zgodnie z planem – szybko, bezpiecznie, z pełną obsługą z naszej strony.

Przeprowadzki biur i firm – szczegóły

Przeprowadzki urzędów i dużych firm są czasochłonne i wymagają ogromu pracy. Warto jednak pamiętać, że nawet właściciele małych biur, z niewielkim wyposażeniem, mogą odczuwać stres wynikający z konieczności przetransportowania dobytku. Dlatego firma ABC Przeprowadzki z Krakowa bierze cały proces na siebie. O ustalonej wcześniej godzinie zjawimy się pod wskazanym adresem. Wyniesiemy sprzęt, przetransportujemy, a także wniesiemy pod nowy adres firmy. Przeprowadzki obejmują również rozkręcenie i ponowne skręcenie mebli, jeżeli zachodzi taka potrzeba. Dysponujemy właściwymi narzędziami do zabezpieczenia cennych i delikatnych produktów wewnątrz samochodów. W trakcie przeprowadzki archiwum oznaczamy dokumenty i kartony, dzięki czemu nic się nie zawieruszy. Ponieważ działamy szybko i sprawnie, niedługo po przeprowadzce będziesz mógł rozpocząć pracę w nowej siedzibie – Twoi klienci nawet nie zauważą czasowego braku dostępności.

Interesują Cię przeprowadzki firm za granicę? Zapoznaj się z tą ofertą.

Przeprowadzki biurowe i przeprowadzki firm – cena

Jeżeli interesują Cię przeprowadzki biur i firm, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Nie mamy stałego cennika – dopiero na podstawie rozmowy jesteśmy w stanie oszacować, ile czasu zajmą przeprowadzki firm w konkretnym przypadku oraz ile będą kosztować. Jeżeli planujesz zamówić kompleksowe przeprowadzki „biznes” wielu działów, archiwów i magazynów, możesz negocjować cenę. Na pewno całościowy koszt poznasz przed wykonaniem zlecenia – tak, by pod koniec nie było żadnych niespodzianek. Ceny przeprowadzki firm zależne są od wielkości biura, liczby pomieszczeń, pięter, dostępności windy, odległości od parkingu, liczby mebli i urządzeń, konieczności rozmontowywania szaf i podobnych kwestii. Zapraszamy do kontaktu w celu bezpłatnej wyceny. Pomożemy Ci wszystko zaplanować i zdejmiemy odpowiedzialność z Twoich barków. Czekamy na Twoją wiadomość!