Transport pianina – Kraków

Przewóz pianin to usługa wymagająca najwyższego profesjonalizmu. Warto wybrać firmę sprawdzoną, uznaną, z wieloletnią praktyką w transporcie dużych, ciężkich i cennych przedmiotów. Taką firmą jesteśmy my – ABC Przeprowadzki z Krakowa. Pracują u nas specjaliści ze stażem przekraczającym dwadzieścia lat. W tym czasie wielokrotnie przyjmowaliśmy zlecenia na transport pianina, fortepianu, kosztownych sprzętów elektronicznych, szklanych i porcelanowych, artystycznych, sportowych. Wiemy, jak obchodzić się z delikatnymi przedmiotami, w jaki sposób je zabezpieczyć oraz jaki bus do transportu wybrać, by przewóz pianina odbył się bez zbędnych niespodzianek. Naszą firmę wyróżnia to, że za każdy transport pianina bierze pełną odpowiedzialność!

Dlaczego warto wybrać transport pianina w krakowskiej firmie ABC?

Wybór naszej firmy do przewozu pianina to gwarancja szybkiej, bezpiecznej, komfortowej i kompleksowej realizacji. We wskazanym terminie punktualnie zjawimy się pod ustalonym adresem, by znieść, zapakować, właściwie zabezpieczyć i przetransportować pianino. W miejscu docelowym wypakujemy delikatny sprzęt i wniesiemy go do nowego lokalu. Ponieważ transport pianina obejmuje ustawienie przedmiotu zgodnie z aranżacją klienta, będziesz mógł wskazać preferowane miejsce spoczynku pianina. Wszystkim zajmą się profesjonaliści z wieloletnim stażem. Transport pianina odbędzie się błyskawicznie i bez zbędnego stresu dla Ciebie. O wszystko zatroszczy się nasza firma. Ty musisz tylko potwierdzić odbiór pianina na końcu.

Interesuje Cię przewóz pianin w Krakowie pomiędzy szkołami muzycznymi lub innymi miejscami, w których znajduje się wiele pianin? Świetnie trafiłeś, przetransportujemy cały wskazany sprzęt muzyczny! Oferujemy również przeprowadzki krajowe i przeprowadzki międzynarodowe, zatem jeśli pianino stanowi tylko jeden element wyposażenia Twojego mieszkania, możesz je przewieźć wraz z pozostałymi rzeczami. Napisz lub zadzwoń do nas, a wspólnie ustalimy zakres usługi.

Transport pianina – cena

Wybierz bezpieczny i profesjonalny przewóz pianina. Cena tej usługi ustalana jest indywidualnie i zależy od czynników takich jak wielkość i waga pianina, dostęp do windy, odległość lokalu od parkingu, trasa do pokonania między miejscami odbioru a docelowym. Jeżeli więc chcesz wiedzieć, ile kosztuje transport pianina w sytuacji takiej jak Twoja, skontaktuj się z nami. Oferujemy darmową wycenę i służymy wsparciem oraz radami. Dzięki współpracy z nami Twoje cenne pianino nie dozna nawet najmniejszego uszczerbku. Warto nam zaufać!